Indul a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság is

Megosztás

Borsod megye északi csoportja is megkezdi a héten a küzdelemsorozatot, most megtekinthetjük a teljes őszi menetrendet – amennyiben a járvány nem szól közbe.

Íme a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Észak csoportjának őszi sorsolása.

1. forduló (augusztus 15–16.)
Sz., 17.00: Bódvaszilas – Putnok II
Sz., 17.00: Szirmabesenyő – Borsodnádasd
Sz., 17.00: Rudabánya – Parasznya
Sz., 17.00: Izsófalva – Sajósenye
V., 17.00: Varbó – Szendrő
V., 17.00: Sajószentpéter – Sajóvámos
V., 17.00: Alsóvadász – Szikszó
Szabadnapos: Mályinka

2. forduló (augusztus 21–22–23.)
P., 17.00: Szendrő – Szirmabesenyő
Sz., 17.00: Mályinka – Varbó
Sz., 17.00: Parasznya – Bódvaszilas
Sz., 17.00: Putnok II – Alsóvadász
Sz., 17.00: Borsodnádasd – Sajószentpéter
V., 17.00: Sajóvámos – Rudabánya
V., 17.00: Szikszó – Izsófalva
Szabadnapos: Sajósenye

3. forduló (augusztus 30.)
V., 17.00: Bódvaszilas – Sajóvámos
V., 17.00: Varbó – Sajósenye
V., 17.00: Alsóvadász – Parasznya
V., 17.00: Borsodnádasd – Szendrő
V., 17.00: Szirmabesenyő – Mályinka
V., 17.00: Rudabánya – Sajószentpéter
V., 17.00: Izsófalva – Putnok II
Szabadnapos: Szikszó

4. forduló (szeptember 5–6.)
Sz., 16.30: Mályinka – Szendrő
Sz., 16.30: Parasznya – Izsófalva
Sz., 16.30: Sajósenye – Szirmabesenyő
Sz., 16.30: Rudabánya – Borsodnádasd
V., 16.30: Sajószentpéter – Bódvaszilas
V., 16.30: Sajóvámos – Alsóvadász
V., 16.30: Szikszó – Varbó
Szabadnapos: Putnok II

5. forduló (szeptember 12–13.)
Sz., 16.30: Bódvaszilas – Rudabánya
Sz., 16.30: Szendrő – Sajósenye
Sz., 16.30: Borsodnádasd – Mályinka
Sz., 16.30: Szirmabesenyő – Szikszó
Sz., 16.30: Izsófalva – Sajóvámos
V., 16.30: Varbó – Putnok II
V., 16.30: Alsóvadász – Sajószentpéter
Szabadnapos: Parasznya

6. forduló (szeptember 19–20.)
Sz., 16.00: Bódvaszilas – Borsodnádasd
Sz., 16.00: Parasznya – Varbó
Sz., 16.00: Putnok II – Szirmabesenyő
Sz., 16.00: Sajósenye – Mályinka
Sz., 16.00: Rudabánya – Alsóvadász
V., 16.00: Sajószentpéter – Izsófalva
V., 16.00: Szikszó – Szendrő
Szabadnapos: Sajóvámos

7. forduló (szeptember 26–27.)
Sz., 16.00: Mályinka – Szikszó
Sz., 16.00: Borsodnádasd – Sajósenye
Sz., 16.00: Szirmabesenyő – Parasznya
Sz., 16.00: Izsófalva – Rudabánya
V., 16.00: Varbó – Sajóvámos
V., 16.00: Alsóvadász – Bódvaszilas
V., 16.00: Szendrő – Putnok II
Szabadnapos: Sajószentpéter

8. forduló (október 3–4.)
Sz., 15.00: Bódvaszilas – Izsófalva
Sz., 15.00: Parasznya – Szendrő
Sz., 15.00: Putnok II – Mályinka
V., 15.00: Sajószentpéter – Varbó
V., 15.00: Sajóvámos – Szirmabesenyő
V., 15.00: Alsóvadász – Borsodnádasd
V., 15.00: Szikszó – Sajósenye
Szabadnapos: Rudabánya

9. forduló (október 10–11.)
Sz., 15.00: Mályinka – Parasznya
Sz., 15.00: Sajósenye – Putnok II
Sz., 15.00: Szendrő – Sajóvámos
Sz., 15.00: Borsodnádasd – Szikszó
Sz., 15.00: Szirmabesenyő – Sajószentpéter
Sz., 15.00: Izsófalva – Alsóvadász
V., 15.00: Varbó – Rudabánya
Szabadnapos: Bódvaszilas

10. forduló (október 17–18.)
Sz., 14.30: Bódvaszilas – Varbó
Sz., 14.30: Parasznya – Sajósenye
Sz., 14.30: Putnok II – Szikszó
Sz., 14.30: Rudabánya – Szirmabesenyő
Sz., 14.30: Izsófalva – Borsodnádasd
V., 14.30: Sajószentpéter – Szendrő
V., 14.30: Sajóvámos – Mályinka
Szabadnapos: Alsóvadász

11. forduló (október 24–25.)
Sz., 14.30: Mályinka – Sajószentpéter
Sz., 14.30: Sajósenye – Sajóvámos
Sz., 14.30: Szendrő – Rudabánya
Sz., 14.30: Borsodnádasd – Putnok II
Sz., 14.30: Szirmabesenyő – Bódvaszilas
V., 13.30: Varbó – Alsóvadász
V., 13.30: Szikszó – Parasznya
Szabadnapos: Izsófalva

12. forduló (október 31. – november 1.)
Sz., 13.00: Bódvaszilas – Szendrő
Sz., 13.00: Parasznya – Putnok II
Sz., 13.00: Rudabánya – Mályinka
Sz., 13.00: Izsófalva – Varbó
V., 13.00: Sajószentpéter – Sajósenye
V., 13.00: Sajóvámos – Szikszó
V., 13.00: Alsóvadász – Szirmabesenyő
Szabadnapos: Borsodnádasd

13. forduló (november 7–8.)
Sz., 13.00: Mályinka – Bódvaszilas
Sz., 13.00: Putnok II – Sajóvámos
Sz., 13.00: Sajósenye – Rudabánya
Sz., 13.00: Szendrő – Alsóvadász
Sz., 13.00: Borsodnádasd – Parasznya
Sz., 13.00: Szirmabesenyő – Izsófalva
V., 13.00: Szikszó – Sajószentpéter
Szabadnapos: Varbó

14. forduló (november 14–15.)
Sz., 13.00: Bódvaszilas – Sajósenye
Sz., 13.00: Rudabánya – Szikszó
Sz., 13.00: Izsófalva – Szendrő
V., 13.00: Varbó – Borsodnádasd
V., 13.00: Sajószentpéter – Putnok II
V., 13.00: Sajóvámos – Parasznya
V., 13.00: Alsóvadász – Mályinka
Szabadnapos: Szirmabesenyő

15. forduló (november 21–22.)
Sz., 13:00: Mályinka – Izsófalva
Sz., 13:00: Parasznya – Sajószentpéter
Sz., 13:00: Putnok II – Rudabánya
Sz., 13:00: Sajósenye – Alsóvadász
Sz., 13:00: Borsodnádasd – Sajóvámos
Sz., 13:00: Szirmabesenyő – Varbó
V., 13:00: Szikszó – Bódvaszilas
Szabadnapos: Szendrő

16. forduló (november 28–29.)
Sz., 13.00: Parasznya – Rudabánya
Sz., 13.00: Putnok II – Bódvaszilas
Sz., 13.00: Sajósenye – Izsófalva
Sz., 13.00: Szendrő – Varbó
Sz., 13.00: Borsodnádasd – Szirmabesenyő
V., 13.00: Sajóvámos – Sajószentpéter
V., 13.00: Szikszó – Alsóvadász
Szabadnapos: Mályinka

Megjegyzés: a Putnok II hazai mérkőzéseit Ózdon játssza.

Boon.hu

Megosztás

Related posts